Yhteystiedot


Vivamo, Kansan Raamattuseuran loma- ja kurssikeskus

Vivamon vastaanotto 

  • majoitus- ja ruokailuvaraukset
  • esitetilaukset
  • lisätietoja tapahtumista ja niihin ilmoittautumiset
  • tarjouspyynnöt
  • retkiryhmien vierailut 
Puhelin: 0207 681 760
Sähköpostivivamo@sana.fi

Peruutukset ja muut varauksia koskevat asiat ja muutokset:

Puhelin: 0400 - 793 497

Sähköposti: vivamo@sana.fi


Vivamon loma- ja kurssikeskuksen toimisto

Osoite: Vivamontie 2, 08200 LOHJA 
Puhelin: 0207 681 760 

Toimistoaika arkisin klo 9- 11.30 ja 12.15-16.

Pankkiyhteys:

  • FI28 4006 1010 0048 63   
  • BIC ITELFIHH
  • tiedonantoihin: Vivamo

Huom! Puhelun hinta soitettaessa 0207-alkuiseen Sonera Cid -yritysnumeroon 
kiinteästä verkosta 8,21 snt/puh + 6,90 snt/min 
matkapuhelimesta 8,21 snt/puh + 14,90 snt/min
ulkomailta ko. maan ulkomaanpuhelumaksu


Vivamo kartalla
Vivamon työntekijät

Vivamon työntekijät

Kaikki | A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö


A

Ahjoniemi, Niina, Vastaanottovirkailija, Vivamo , +358 20 768 1760 , , niina.ahjoniemi@sana.fi


B

Broman, Leena, Vivamon johtaja , +358 20 768 1764 , , leena.broman@sana.fi


H

Haavisto, Panu, Vivamon Raamattukylän koordinaattori , , , panu.haavisto@sana.fi


M

Malmberg, Kerstin, Asiakaspalvelusihteeri, Vivamo , +358 20 768 1760 , , kerstin.malmberg@sana.fi


N

Nyman, Matias, Raamattukylän toiminnanohjaaja , +358 20 768 1770 , , matias.nyman@sana.fi


R

Räsänen, Pasi, Vivamon kiinteistönhoitaja , , , pasi.rasanen@sana.fi


S

Suurnäkki, Maria, Vivamon ohjelmasihteeri , +358 20 768 1761 , , maria.suurnakki@sana.fi


Poutapilvi web design - P4 - julkaisujärjestelmä